ČETVRTAK, 12.12.2019.
01:10Odjava programa
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak predsjednik
10:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Moda XL, emisija uživo
15:00TV Prodaja
16:00U zdrav mozak predsjednik (R)
16:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:00Razmisli, odvoji, štedi (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Pošalji SMS, Ex YU izvođači, glazbena emisija
19:50Odvoji, recikliraj, štedi kviz
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Medulinska kronika
21:00Odaberi zdravlje
22:00U zdrav mozak predsjednik (R)
22:35Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
PETAK, 13.12.2019.
08:30TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Istro Moja, zavičajni kviz (R)
11:00Mali svijet (R)
11:25Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Moda XL, emisija uživo
15:00TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:00Medulinska kronika (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:45TV Tržnica, emisija uživo
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Forum 1
21:00H Info, emisija o zdravlju
21:35TV Aukcija by Krivić
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
SUBOTA, 14.12.2019.
07:45TV Prodaja
09:15TV Tržnica (R)
10:30Autoservis
11:00Korner, emisija o Istarskom nogometu (R)
12:00Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
13:00LifeStyle TV
14:00H Info (R)
14:30Forum 1 (R)
15:00Odaberi zdravlje (R)
16:00Indeks, emisija o studentskom životu u Puli (R)
16:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine
17:00Od Vukovara do Oluje, pobjednici, dokumentarni film
17:30Tjedni pregled regionalnih vijesti
18:00Dnevnik N1
18:40Blitz info
19:00Art Club
19:30Boje zemlje,poljoprivredna emisja
20:00Od subote do subote, emisija uživo
22:00Sistematski pregled
22:30Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
23:10Vrata sudbine emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
NEDJELJA, 15.12.2019.
08:00TV Prodaja
09:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine (R)
10:00Art Club (R)
10:30Boje zemlje,poljoprivredna emisja (R)
11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00Od subote do subote (R)
14:00Zdrava jabuka - emisija o zdravlju
15:00Nedjeljna Misa, sv. Agneza, Medulin
16:00Dom 2
16:30Novi milenij
17:00Istro Moja, zavičajni kviz
17:30Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu
18:00Dnevnik N1
18:30Auto moto nautic vision (R)
19:00Rovinjska kronika
19:35Sistematski pregled (R)
20:00Lanoton predstavlja
20:10TV Aukcija by Krivić, emisija uživo
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
PONEDJELJAK, 16.12.2019.
08:00TV Prodaja
09:30Tjedni pregled regionalnih vijesti (R)
10:00U zdrav mozak
10:30TV Prodaja
12:00Snimka nedjeljne mise (R)
13:05Zdrava Jabuka
14:00TV Prodaja
15:30Rovinjska kronika (R)
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Odaberi zdravlje
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Lanoton predstavlja (R)
18:50Pošalji SMS, Istarski i Kvarnerski izvođači, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:00Kronika grada Umaga
21:30Agrokultura, poljoprivredna emisija (R)
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Alen, bioterapeut - hrvatski vidovnjak, emisija uživo
01:10Odjava programa
UTORAK, 17.12.2019.
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Odaberi zdravlje (R)
11:20Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Novi milenij
14:00Dom 2 (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:35Zapadna strana (R)
17:00Kronika Grada Labina (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Pošalji SMS, Mix, glazbena emsija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:25Indeks, emisija o studentskom životu u Puli
22:05Zdrava jabuka - emisija o zdravlju (R)
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
SRIJEDA, 18.12.2019.
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Zdrava jabuka - emisija o zdravlju (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Novi milenij
14:00Od Vukovara do Oluje, pobjednici, dokumentarni film (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
19:20Pošalji SMS, Dame i klape, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:00Eventus, Sajam knjige
21:35Zapadna strana, mozaična emisija
22:00ICT Buisiness
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
ČETVRTAK, 19.12.2019.
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Moda XL, emisija uživo
15:00TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:00Eventus, Sajam knjige (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Pošalji SMS, Ex YU izvođači, glazbena emisija
19:50Odvoji, recikliraj, štedi kviz
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Medulinska kronika
21:00Odaberi zdravlje
22:00U zdrav mozak (R)
22:35Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
PETAK, 20.12.2019.
08:30TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Istro Moja, zavičajni kviz (R)
11:00Mali svijet (R)
11:25Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Moda XL, emisija uživo
15:00TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:00Medulinska kronika (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:45TV Tržnica, emisija uživo
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Forum 1
21:00H Info, emisija o zdravlju
21:35TV Aukcija by Krivić
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
SUBOTA, 21.12.2019.
07:45TV Prodaja
09:15TV Tržnica (R)
10:30Autoservis
11:00Korner, emisija o Istarskom nogometu (R)
12:00Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:30AutoMoto NV
13:00LifeStyle TV
14:00H Info (R)
14:30Forum 1 (R)
15:00Odaberi zdravlje (R)
16:00Indeks, emisija o studentskom životu u Puli (R)
16:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine
17:00Od Vukovara do Oluje, pobjednici, dokumentarni film
17:30Tjedni pregled regionalnih vijesti
18:00Dnevnik N1
18:40Blitz info
19:00Art Club
19:30Agroistra, poljoprivredna emisija
20:00Od subote do subote, emisija uživo
22:00Sistematski pregled
22:30Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
23:10Vrata sudbine emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
NEDJELJA, 22.12.2019.
08:00TV Prodaja
09:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine (R)
10:00Art Club (R)
10:30Agroistra, poljoprivredna emisija (R)
11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00Od subote do subote (R)
14:00Zdrava jabuka - emisija o zdravlju
15:00Nedjeljna Misa, Ivan Krstitelj, Pula
16:00Dom 2
16:30Novi milenij
17:00Istro Moja, zavičajni kviz
17:30Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu
18:00Dnevnik N1
18:30Auto moto nautic vision (R)
19:00Fažanska kronika
19:35Sistematski pregled (R)
20:00TV Aukcija by Krivić, emisija uživo
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života


Više formata TV programa: XMLTVTekst

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.