UTORAK, 25.02.2020.
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Odaberi zdravlje (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Zabavna strana tjedna (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:00Kronika Grada Umaga (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Pošalji SMS, muški ili tamburaši, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:00Artistra, emisija o kulturi
21:25Index, emisija o studentskom životu u Puli
22:05Zdrava jabuka - emisija o zdravlju (R)
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
SRIJEDA, 26.02.2020.
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Zdrava jabuka - emisija o zdravlju (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Panoramica settimanale (R)
14:00Od Vukovara do Oluje, pobjednici, dokumentarni film (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:00Artistra, emisija o kulturi (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Pošalji SMS, Dame ili Klape, glazbena emisija
19:50Razmisli, odvoji, štedi
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:30TV Aukcija by Krivić
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
ČETVRTAK, 27.02.2020.
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Moda XL, emisija uživo
15:00TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:00Razmisli, odvoji, štedi Pula
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Pošalji SMS, Ex YU izvođači, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Medulinska kronika
21:00Odaberi zdravlje
22:00U zdrav mozak (R)
22:35Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
PETAK, 28.02.2020.
08:30TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Istro moja, zavičajni kviz (R)
11:00Mali svijet (R)
11:25Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Moda XL, emisija uživo
15:00TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:00Medulinska kronika (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:45TV Tržnica - Gastro Markat, emisija uživo
19:50Razmisli, odvoji, štedi
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Forum 1
21:00TV Aukcija by Krivić
22:10Novi Milenij (R)
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
SUBOTA, 29.02.2020.
08:30TV Prodaja
10:00TV Tržnica - Gastro Markat, emisija uživo (R)
11:15LifeStyle TV
12:00Autoservis
12:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
13:00Korner, emisija o istarskom nogometu (R)
14:00Auto moto nautic vision
14:30Forum 1 (R)
15:00Odaberi zdravlje (R)
16:00Index, emisija o studentskom životu u Puli
16:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine
17:00Od Vukovara do Oluje, pobjednici, dokumentarni film
17:30Tjedni pregled regionalnih vijesti
18:00Dnevnik N1
18:40Blitz info
19:00Art Club
19:30Agroistra, poljoprivredna emisija
20:00Od subote do subote, emisija uživo
22:00Sistematski pregled
22:30Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
23:10Vrata sudbine emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
NEDJELJA, 01.03.2020.
08:00TV Prodaja
09:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine (R)
10:00Art Club (R)
10:30Agroistra, poljoprivredna emisija (R)
11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00Od subote do subote (R)
14:00Zdrava jabuka - emisija o zdravlju
15:00Nedjeljna Misa
16:00Zabavna strana tjedna
17:00Istro Moja, zavičajni kviz
17:30Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu
18:00Dnevnik N1
18:40Autoservis (R)
18:50Razmisli, odvoji, štedi
19:00Fažanska kronika
19:35Panoramica settimanale
20:00Rock N Pula
20:30LP Rock EPK 2020, snimka koncerta 1-5
21:30TV Aukcija by Krivić, emisija uživo
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
PONEDJELJAK, 02.03.2020.
08:00TV Prodaja
09:30Tjedni pregled regionalnih vijesti (R)
10:00U zdrav mozak
10:30TV Prodaja
12:00Snimka nedjeljne mise (R)
13:05Zdrava Jabuka
14:00TV Prodaja
15:30Fažanska kronika (R)
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Odaberi zdravlje
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:50Pošalji SMS, istarski ili kvarnerski izvođači, glazbena emisija
19:50Razmisli, odvoji, štedi
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:00Multikulturalnost u Istri
21:30Korner, emisija o istarskom nogometu, uživo (R)
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Alen, bioterapeut - hrvatski vidovnjak, emisija uživo
01:10Odjava programa
UTORAK, 03.03.2020.
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Odaberi zdravlje (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Zabavna strana tjedna (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:00Multikulturalnost u Istri (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Pošalji SMS, muški ili tamburaši, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:00Artistra, emisija o kulturi
21:25Index, emisija o studentskom životu u Puli
22:05Zdrava jabuka - emisija o zdravlju (R)
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
SRIJEDA, 04.03.2020.
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Zdrava jabuka - emisija o zdravlju (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Panoramica settimanale (R)
14:00Od Vukovara do Oluje, pobjednici, dokumentarni film (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:00Artistra, emisija o kulturi (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Pošalji SMS, Dame ili Klape, glazbena emisija
19:50Razmisli, odvoji, štedi
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:30Rock N Pula (R)
22:00Sistematski pregled (R)
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
ČETVRTAK, 05.03.2020.
08:25TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Moda XL, emisija uživo
15:00TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:40Pošalji SMS, Ex YU izvođači, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Medulinska kronika
21:00Odaberi zdravlje
22:00U zdrav mozak (R)
22:35Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
PETAK, 06.03.2020.
08:30TV Prodaja
10:00U zdrav mozak
10:30Istro moja, zavičajni kviz (R)
11:00Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu (R)
11:25Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Moda XL, emisija uživo
15:00TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:00Medulinska kronika (R)
17:30Vijesti TVN
18:00Dnevnik N1
18:45TV Tržnica - Gastro Markat, emisija uživo
19:50Razmisli, odvoji, štedi
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Forum 1
21:00Auto Moto Nautic Vision
21:30Novi Milenij
22:10Autoservis
22:40U zdrav mozak (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
SUBOTA, 07.03.2020.
08:30TV Prodaja
10:00TV Tržnica - Gastro Markat, emisija uživo (R)
11:15LifeStyle TV
12:00Autoservis
12:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
13:00Korner, emisija o istarskom nogometu (R)
14:00Auto Moto Nautic Vision
14:30Forum 1 (R)
15:00Odaberi zdravlje (R)
16:00Indeks, emisija o studentskom životu u Puli
16:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine
17:00Od Vukovara do Oluje, pobjednici, dokumentarni film
17:30Tjedni pregled regionalnih vijesti
18:00Dnevnik N1
18:40Blitz info
19:00Art Club
19:30Boje zemlje, poljoprivredna emisija
20:00Od subote do subote, emisija uživo
22:00Sistematski pregled
22:30Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
23:10Vrata sudbine emisija o alternativnom načinu života
01:10Odjava programa
NEDJELJA, 08.03.2020.
08:00TV Prodaja
09:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine (R)
10:00Art Club (R)
10:30Boje zemlje, poljoprivredna emisija (R)
11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00Od subote do subote (R)
14:00Zdrava jabuka - emisija o zdravlju
15:00Nedjeljna Misa
16:00Zabavna strana tjedna
17:00Istro Moja, zavičajni kviz
17:30Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu
18:00Dnevnik N1
18:40Autoservis (R)
19:00Rovinjska kronika
19:35Panoramica settimanale
20:00Rock N Pula
20:30LP Rock EPK 2020, snimka koncerta 2-5
21:30Agrokultura, poljoprivredna emisija (R)
22:30LifeStyle TV
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života


Više formata TV programa: XMLTVTekst

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.