UTORAK, 27.10.2020.
09:30TV Prodaja
11:00U zdrav mozak, Stožer
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Odaberi zdravlje (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak, Stožer (R)
16:30Boje zemlje, poljoprivredna emisija (R)
17:00Fažanska Kronika (R)
17:30Kronika Grada Umaga (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Pošalji SMS, folk, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Eventus: Žminjska čakavica
21:00Artistra, emisija o kulturi
21:30Indeks, emisija o studiranju u Puli
22:00Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
22:30U zdrav mozak, Stožer (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
SRIJEDA, 28.10.2020.
09:30TV Prodaja
11:00U zdrav mozak, Stožer
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Zdrava jabuka (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak, Stožer (R)
16:30Mali svijet (R)
17:00Eventus: Žminjska čakavica (R)
17:30Artistra, emisija o kulturi (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Pošalji SMS, dame ili klape, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:30TV Aukcija by Krivić
22:30U zdrav mozak, Stožer (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
ČETVRTAK, 29.10.2020.
09:30TV Prodaja
11:00U zdrav mozak, Stožer
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Zdrava jabuka (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak, Stožer (R)
16:30Art Club (R)
17:00Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:30Eventus - Dani srpske kulture u Istri (R)
18:00Dnevnik N1
19:00Pošalji SMS, Ex Yu, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Medulinska kronika
21:00Odaberi zdravlje
22:00U zdrav mozak, Stožer (R)
22:35Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
PETAK, 30.10.2020.
09:30TV Prodaja
11:00U zdrav mozak, Stožer
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00Auto Moto Nautic Vision (R)
12:30TV Prodaja
14:00Novi milenij (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak, Diktator (R)
16:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:00Comunita, emisija za pripadnike talijanske nacionalne manjine (R)
17:30Medulinska kronika (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Pošalji SMS, muški ili tamburaši, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Forum 1
21:00Na kauču by Vedrana Lisica
21:30Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
22:00Kratki rezovi (R)
22:30U zdrav mozak, Diktator (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
SUBOTA, 31.10.2020.
09:30TV Prodaja
11:00Blitz Info
11:30Na kauču by Vedrana Lisica (R)
12:00Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:30Korner (R)
14:00Kratki rezovi
14:30Automoto NV
15:00Odaberi zdravlje
16:00Novi milenij
16:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske nacionalne manjine
17:00Forum 1 (R)
17:30Indeks, emisija o studiranju u Puli (R)
18:00Dnevnik N1
19:00Art Club
19:30Agroistra, poljoprivredna emisija
20:00Od subote do subote
22:00Sistematski pregled
22:30Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
NEDJELJA, 01.11.2020.
09:00TV Prodaja
10:30Agroistra, poljoprivredna emisija (R)
11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00Boje zemlje, poljoprivredna emisija
12:30Od subote do subote (R)
14:30Zdrava jabuka - emisija o zdravlju
15:30LifeStyle TV
16:30Autoservis
17:00Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
17:30Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu
18:00Dnevnik N1
19:00Rovinjska kronika
19:30Panoramica settimanale
20:00Meh na srcu
21:20LifeStyle TV
22:00Sistematski pregled (R)
22:30Autoservis (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života


Više formata TV programa: XMLTVTekst

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.