PETAK, 18.06.2021.
07:00Dobro jutro, glazbeni program
09:15TV Prodaja
10:45U zdrav mozak
11:15Telegiornale (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Auto moto nautic vision
14:00Novi milenij (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak (R)
16:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:00Comunita, emisija za pripadnike talijanske nacionalne manjine (R)
17:30Medulinska kronika (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Telegiornale
19:00Pošalji SMS, muški ili tamburaši, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Konstituirajuća sjednica Gradskog vijeća Grada Pule
21:15TV Aukcija
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
SUBOTA, 19.06.2021.
07:00Dobro jutro, glazbeni program
08:15TV Prodaja
10:00LifeStyle TV
10:45Autoservis
11:15Automoto NV
11:45Kratki rezovi
12:15Telegiornale (R)
12:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
13:00Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
13:30Korner, emisija o nogometu u Istri (R)
14:30Novi milenij
15:00Odaberi zdravlje
16:00Index (R)
16:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske nacionalne manjine
17:00Konstituirajuća sjednica GV Grada Pule (R)
18:00Dnevnik N1
19:00Art Club
19:30Agroistra, poljoprivredna emisija
20:00Trajnaninenaj (R)
22:00Sistematski pregled
22:30Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
NEDJELJA, 20.06.2021.
07:00Dobro jutro, glazbeni program
08:15TV Prodaja
10:00Autoservis (R)
10:30Agroistra, poljoprivredna emisija (R)
11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00Boje zemlje, poljoprivredna emisija
12:30Trajnaninenaj (R)
14:30Zdrava jabuka - emisija o zdravlju
15:30Na kauču by Vedrana Lisica (R)
16:00Sistematski pregled (R)
16:20Lifestyle TV
17:00Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:30Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu
18:00Dnevnik N1
18:50Teatar Naranča - E Priče
19:00Rovinjska kronika
19:30Panoramica settimanale
20:00Konstituirajuća sjednica Županijske Skupštine
20:45TV Aukcija by Krivić, emisija uživo
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
PONEDJELJAK, 21.06.2021.
07:00Dobro jutro - glazbeni program
09:30TV Prodaja
11:00U zdrav mozak Diktator 2
11:30Panoramica settimanale (R)
12:00TV Prodaja
13:30Zdrava jabuka (R)
14:30TV Prodaja
16:10U zdrav mozak Diktator 2 (R)
16:30Odaberi zdravlje
17:30Boje zemlje (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Telegiornale
19:00Pošalji SMS,Istarski ili Kvarnerski izvođači, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Kronika Grada Labina
21:00Agrokultura (R)
22:30U zdrav mozak Diktator 2 (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
UTORAK, 22.06.2021.
07:00Dobro jutro - glazbeni program
09:25TV Prodaja
10:55U zdrav mozak Diktator 2
11:15Telegiornale (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Semis Osmanagić (R)
14:30TV Prodaja
16:10U zdrav mozak Diktator 2 (R)
16:30Kratki rezovi (r)
16:50Teatar Naranča - E Priče (R)
17:00Rovinjska kronika (R)
17:30Kronika Grada Novigrada (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Pošalji SMS, Mix, glazbena emisija
21:00Eventus
21:30Indeks, emisija o studentskom životu u Puli
22:00Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
22:30U zdrav mozak Diktator 2 (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
SRIJEDA, 23.06.2021.
07:00Dobro jutro, glazbeni program
09:25TV Prodaja
10:55U zdrav mozak Diktator 2
11:15Lifestyle TV (R)
12:00TV Prodaja
13:30Zdrava jabuka (R)
14:30TV Prodaja
16:00Odaberi zdravlje (R)
17:00Mali svijet (R)
17:30Eventus (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Telegiornale
19:00Pošalji SMS, dame ili klape, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:00Eventus
21:30Semir Osmangić, putopisi
22:00Na kauču by Vedrana Lisica (R)
22:30U zdrav mozak Diktator 2 (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
ČETVRTAK, 24.06.2021.
07:00Dobro jutro - glazbeni program
09:25TV Prodaja
10:55U zdrav mozak Diktator 2
11:15Telegiornale (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Zdrava jabuka (R)
14:30TV Prodaja
16:10U zdrav mozak Diktator 2 (R)
16:30Art Club (R)
17:00Zapadna strana (R)
17:30Eventus (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Telegiornale
19:00Pošalji SMS, Ex Yu, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Medulinska kronika
21:00Odaberi zdravlje
22:00U zdrav mozak Diktator 2 (R)
22:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
PETAK, 25.06.2021.
07:00Dobro jutro, glazbeni program
09:25TV Prodaja
10:55U zdrav mozak
11:15Telegiornale (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Auto moto nautic vision
14:00Novi milenij (R)
14:30TV Prodaja
16:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:00Comunita, emisija za pripadnike talijanske nacionalne manjine (R)
17:30Medulinska kronika (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Telegiornale
19:00Pošalji SMS, muški ili tamburaši, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Forum 1
21:00TV Aukcija, emisija uživo
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
SUBOTA, 26.06.2021.
07:00Dobro jutro, glazbeni program
09:15TV Prodaja
11:30LifeStyle TV
12:15Telegiornale (R)
12:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
13:00Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
13:30Autoservis
14:00Automoto NV
14:30Kratki rezovi
15:00Odaberi zdravlje
16:00Index (R)
16:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske nacionalne manjine
17:00Forum 1 (R)
17:30Autoservis (R)
18:00Dnevnik N1
19:00Art Club
19:30Agroistra, poljoprivredna emisija
20:00Trajnaninenaj (R)
22:00Sistematski pregled
22:30Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
NEDJELJA, 27.06.2021.
07:00Dobro jutro, glazbeni program
08:15TV Prodaja
10:00Novi Milenij
10:30Agroistra, poljoprivredna emisija (R)
11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00Boje zemlje, poljoprivredna emisija
12:30Trajnaninenaj (R)
14:30Zdrava jabuka - emisija o zdravlju
15:30Na kauču by Vedrana Lisica (R)
16:00Sistematski pregled (R)
16:20Lifestyle TV
17:00Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:30Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu
18:00Dnevnik N1
18:50Teatar Naranča - E Priče
19:00Fažanska kronika
19:30Panoramica settimanale
20:00TV Aukcija by Krivić, emisija uživo
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života


Više formata TV programa: XMLTVTekst

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Ova web stranica koristi kolačiće

Ova web stranica koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Klikom na poveznicu 'Informacije' saznajte više o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.